Nastavení ovládání

Nastavení ovládání je dost složité (oproti předchozí generaci a vlastně i většině bojových simulátorů z druhé světové), ale od toho máme mozek, aby když najdeme v seznamu Radiator, Oil Radiator, Hand pump a nebo Pitot Heater a nebude zrovna nad nulou ... Pro ostatní nechť je seznam dobrým vodítkem k rozluštění podivného pořadí ovládacích prvků v nastavení hry s takřka nečitelnou velikostí textu s více jak 400 řádky v sekci Aircraft.

Základní nastavení kláves,

uložené v souboru [confUser.ini], nemá nakonfigurované některé významné prvky pro ovládání letounu (vypraporování vrtule, nastavení směsi) a jiné pro let významné ovládací prvky jsou naopak složité kombinace (například trimování) na úkor nastavení ovládání pohledů, či chatu a jiných pro let ne tak významných ovládacích prvků, proto třetí sloupek obsahuje i doporučení. Některé základní klávesy jsou zde pak proškrtané jako zbytečné (pro přepínání desítek pohledů při přehrávání *.trk je vhodnější použít speciální nastavení). Seznam kláves je řazen tak jako ve verzi 1.06 včetně mezer.

Základní nastavení analogových os joysticků nemusí odpovídat každé z konfigurací vzhledem k různému počtu připojených joysticků, plynových pák a pedálů, proto je neuvádíme.

Stáhnout tabulku Aircraft v textu odděleném tabulátory

Game

General

Aircraft

Turret

View

Camera

In-Game Time

Comms

Chat

Vehicle

Builder